Inne


Patchcord światłowodowy SC/APC

Patchcord światłowodowy SC/APC

 

Patchcord światłowodowy SC/APC produkowany jest z jednomodowego, kabla światłowodowego o długości 1/2/3/5/8/10m (inne długości i wykonania na zapytanie), w konstrukcji ścisłej tuby, zakończonego złączami SC/APC. Złącze SC jest najbardziej popularnym złączem zatrzaskowym typu push-pull z ferrulą o średnicy 2,5mm. Prostokątny przekrój poprzeczny umożliwia stosowanie w panelach z dużą gęstością portów. W wersji APC czoło ferruli jest wypolerowane pod kątem 8 stopni.

Patchcord światłowodowy SC/APC” - karta produktu

Patchcord

Pobierz kartę produktu: 


Adapter światłowodowy SC/APCsx

Adapter światłowodowy SC/APCsx

 

Adapter światłowodowy SC/APCsx (adapter złączowy simplex) jest przeznaczony do łączenia dwóch jednomodowych włókien światłowodowych, zakończonych złączami SC/APC. Zapewnia wysoką precyzję centrowania ferrul oraz niewielkie tłumienie. Wyposażony jest w zatrzaskowe uchwyty zapewniające wygodny montaż / demontaż oraz zatyczki chroniące przed kurzem. Adaptery znajdują zastosowanie zarówno w mufach, przełącznicach, skrzynkach rozdzielczych, gniazdach abonenckich itp. do łączenia patchcord’ów z pigtailami przyspawanymi do kabla światłowodowego.

Adapter światłowodowy SC/APCsx” - karta produktu

SC/APC

Pobierz kartę produktu: 


Okulary ochronne LG

Okulary ochronne LG

 

Przeznaczenie: niezbędne do pracy z urządzeniami laserowymi (min. dla laserów telekomunikacyjnych) dla
długości fal z zakresu 980nm, 1310nm, 1550nm, 1625nm. Okulary są niezbędne do pracy przy urządzeniach transmisyjnych wysokiej mocy oraz wzmacniaczach EDFA pracujących nw. zakresach fal.

Okulary ochronne LG” - karta produktu

Okulary

Pobierz kartę produktu: 


Listwy zasilające - 9 gniazd 230V 1U 19”

Listwy zasilające - 9 gniazd 230V 1U 19”

 

Listwy zasilające PDU (Power Distribution Unit) są zaprojektowane do instalacji w szafach rack standardu 19″. Posiada 9 standardowych gniazd typu NFC61-314 oraz wtyk DIN 49441 (standard stosowany w Polsce). Solidna obudowa jest wykonana ze stopu aluminium malowanego na kolor czarny, gniazda są wykonane z wytrzymałego ABS. Do listwy dołączony jest zestaw śrub mocujących wraz z koszyczkami i podkładkami.

Listwy zasilające - 9 gniazd 230V 1U 19” - karta produktu

Listwy

Pobierz kartę produktu: